Zapraszamy na bezpłatne i anonimowe testy w kierunku HIV do Punktu Konsultacyjno-Diagnostycznego w Krakowie, prowadzonego przez nasze Stowarzyszenie.

• PKD mieści się na terenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

Zakład Mikrobiologii
    ul. Kopernika 19 (II piętro).

• wtorek 16.00-19.00
    czwartek 16.00-19.00

Dodatkowo:

W piątki w godz. 16.00-17.00 tylko wydawanie wyników.

Informacje telefoniczne

pod nr 513 652 351

w każdy wtorek w godzinach 12.00-16.00

i w każdy czwartek w godzinach 10.00-14.00

oraz pod adresem e-mail:
pkd.kopernika@gmail.com

W celu zapewnienia wysokiej jakości poradnictwa, ostatni pacjent przyjmowany jest pół godziny przed zamknięciem Punktu.

Ponadto:
  • Stowarzyszenie prowadzi telefon interwencyjny. Psychologowie dyżurują w środy w godz. 21:00 – 22:00 oraz piątki w godz. 17:00 – 18:00 pod numerem 572 284 140. Nie odpowiadamy na wiadomości SMS.
  • Istnieje możliwość uzyskania pomocy w dotarciu do Punktu dla osób z niepełnosprawnością, wsparcia ze strony tłumacza języka migowego, a także asysty wolontariusza/wolontariuszki w drodze do Punktu z umówionej lokalizacji w centrum Krakowa i/lub w czasie oczekiwania na wykonanie testu. Zachęcamy do kontaktu z wolontariuszami pod adresem e-mail: wolontariusze.pkd.kopernika@gmail.com
  • Budynek jest w pełni przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością.
  • Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów na testy – należy przyjść w wybranym przez siebie dniu. Aby wykonać test nie trzeba być na czczo. Porady prowadzimy w języku polskim i angielskim.

Mapka przedstawia, jak do nas trafić z placu Jana Nowaka Jeziorańskiego przez Galerią Krakowską (okolice Dworca Głównego PKP i Dworca Autobusowego MDA):

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Krajowego Centrum ds. AIDS.

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

kc
logo-krakowa